Manfortto

Manfrotto – fotografické stativy, hlavy, světelná technika v té nejlepší italské kvalitě

@manfrottoczsk #manfrottoczsk

Manfrotto navrhuje, vyrábí a prodává příslušenství pro fotoaparáty pro fotografický, filmový, divadelní a video průmysl. Společnost Manfrotto je od 60. let předním hráčem na trhu s fotografickým příslušenstvím – nejprve se svými svítidly a poté s rozšiřováním svých nabídek nyní máme na výběr širokou škálu vysoce kvalitních produktů, včetně fotografických stojanů, studiové doplňky, fotografických tašek a LED osvětlení.

Manfrotto si klade za cíl vyvinout správné příslušenství pro každého fotografa a video potřeby. Ve svých produktech je obvyklý přístup společnosti Manfrotto: Nechce vyrábět levný masový produkt „dobrý pro všechno“ jako většina výrobců na trhu, ale hledá nejlepší řešení pro specifické potřeby, aby příslušenství vždy vědělo, kolik toho potřebuje těžkopádné a snadno použitelné – a vždy poskytují nejvyšší možnou kvalitu. Principy společnosti Manfrotto, od návrhu po výběr materiálů, se odrážejí všude v technické realizaci. Využijte své desetiletí zkušeností s profesionálními fotografy a videografy pro své produkty.

Od května 2019 společnost Lino Manfrotto + Co. Spa výhradně zastupuje na českém a slovenském trhu společnost STEDIS s.r.o. celou škálu značkových produktů. www.STEDIS.cz

Usilujeme o to, aby značka Manfrotto byla i nadále symbolem kvality a spolehlivosti ve světě fotografie a videa.

představení produktů a produktových řad

Manfrotto PHOTO: Manfrotto posláním je nabídnout správný stativ pro každého fotografa – s ohledem na různé praktiky a ambice fotografů. Každá řada má odlišné postavy: liší se výkonem a schopnostmi. Společným znakem je kvalita a preciznost společnosti Manfrotto. Od začátečníků po profesionální studio si mohou fotografové vybrat z monopodů, stativů, 3D hlav a kulových hlav a dalšího příslušenství.

Manfrotto VIDEO: Segment Manfrotto Video nabízí velmi široký výběr stabilního a uživatelsky přívětivého video příslušenství: skutečný systém, který vám pomůže v jakékoli situaci, kdy je potřebujete použít. Díky široké škále fluidních hlav, counterballance systému a kompletní řadě video stativů jsou produkty Manfrotto ideální volbou pro jakoukoli aplikaci. Kromě toho je kompletní řada fluidních monopodů alternativou, pokud potřebujete být rychlejší a stále efektivnější. Řada příslušenství zahrnuje dálkové ovladače, páčky, pláštěnky, tašky a popruhy, které vám pomohou s vaší prací.

Manfrotto BAGS: Brašny a batohy Manfrotto jsou navrženy tak, aby pomohly každému od profesionálního fotografa až po nadšeného amatérského fotografa najít to, co potřebují. Každá taška je lehká, prostorná a nabízí maximální ochranu zařízení uvnitř v každé situaci. Se čtyřmi různými kolekcemi Manfrotto (Pro Light, Professional, Advanced nebo Stile) bude každý fotograf reagovat na to, co vás nejvíce potřebuje: ochrana, ultralehká váha a styl!

Manfrotto LIGHTING: Manfrotto nabízí nejširší a nejprofesionálnější řadu osvětlovacích produktů ve fotografickém, rozhlasovém nebo zábavním průmyslu. Společnost kombinuje své bezkonkurenční zkušenosti s revolučními koncepty a inovativním designem a výrobky poskytují kvalitu a skvělý výkon. V nabídce jsou stativy, boomy, ramena, držáky, systémy autopole, systémy opěradel, systémy sky a odrazných ploch.

AVENGER: Kompletní řada produktů pro filmaře a náročné fotografy, včetně ikonických produktů, jako jsou Super Clamp, stojan na navíjení nebo MAGIC Arm, které jsou známé svou účinností, snadností použití a spolehlivostí. Skutečná značka „maximální opory pro nejnáročnější uživatele“.

LASTOLITE: Odrazky, difuzory, reflektory … světlo je naše! Textilní výrobky Lastolite jsou vyráběny ručně ve Velké Británii. Díky vysokým standardům kvality mohou produkty světové třídy obstát v náročném každodenním používání. Pečlivá pozornost na detaily a průkopnické produkty učinily značku Lastolite číslem jedna v tomto segmentu. Snadno přenosné skládací světelné příslušenství v opravdu široké nabídce.

COLORAMA: Colorama nabízí širokou škálu osvědčených klasických kvalitních papírových fotopozadí. Colorama je nejoblíbenější pro profesionální fotografy na celém světě. Vyrábí obrovskou škálu papírových pozadí ve všech barvách a velikostech. Nabízí také nové typy produktů, které jsou přizpůsobeny nejnovějším fotografickým potřebám.

SYRP: Profesionální slidery, timelaps a panoramatické hlavy té nejvyšší kvality určené pro profesionální foto a vodeo produkce. Syrp přináší současně i nabídku pro pokročilé foto-video kameramany, nejen v radě GENIE MINI. Doporučujeme prohlédnout si a vyzkoušet produkty této značky z Nového Zélandu a zajistit si maximálí kvalitu pořízených snímků při plném komfortu kvalitního příslušenství.